WYCIECZKA DLA FIRM DO LWOWA I KIJOWA:


LWÓW:

Lwów to miasto, w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu. W przeszłości w mieście tym mieszkało wielu wybitnych Polaków, takich jak Maria Konopnicka, Gabriela Zapolska, Adam Grottger. O tym, że znamy slogan "Nie ma jak Lwów" jest wciąż aktualny przekonują liczne rzesze naszych rodaków pragnących odwiedzić miejsce znane dotąd tylko z podręczników historii.

KIJÓW:

Stolica Ukrainy to miasto, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy zabytków odnajdą tu niesamowitą atmosferę przeszłości, skrytą pod złotymi kopułami ruskich cerkwi, unoszącą się wśród licznych parków, skwerów i wzgórz naddnieprzańskiej stolicy. Bez trudu odnajdą ją w postaciach skamieniałych na cokołach pomników, wśród mogił kijowskich nekropolii i w salach stołecznych muzeów i galerii.

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych.
2 DZIEŃ
Przyjazd do Lwowa, zwiedzanie - Baszta Prochowa, rynek, Ratusz Lwowski, katedra Ormiańska, Opera, Cmentarz Łyczakowski oraz Orląt Lwowskich. Obiadokolacja, nocleg.
3 DZIEŃ
Śniadanie. Krzemieniec - ruiny zamku księcia Witolda, Liceum Krzemienieckie, dworek Januszewskich (dziadków Słowackiego), Żytomierz - dawna katedra biskupstwa kijowskiego. Obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Kijów - Sobór Mądrości Bożej i Ławra Peczerska (cerkwie, dzwonnica, wejście do jaskiń ze szczątkami świętych), sobór św. Zofii, góra św. Włodzimierza. Obiadokolacja, nocleg.
5 DZIEŃ
Śniadanie, Kijów - Złota Brama, Synagoga, kościół św. Mikołaja, bulwar - Kreszczatik. Wyjazd do Polski.
6 DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

CENA:

od 779 zł/os przy grupie powyżej 45 uczestników
od 809 zł/os przy grupie powyżej 40 uczestników
od 919 zł/os przy grupie powyżej 30 uczestników

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem LUX
3 noclegi
3 śniadania, 3 obiadokolacje
Ubezpieczenie KL, NNW (TU Signal Iduna)
Opieka pilota/przewodnika
Rezerwacje wstępów
Wszystkie opłaty drogowe i parkingi

WSTĘPY:

Cena nie zawiera biletów wstępu.

Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie niezależnie od Biura Podróży Index, dlatego prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów.